Çevrimiçi!

Müsait olan en yakın birimle sohbete başlamak için lütfen aşağıdaki online satış temsilcilerine bağlanın

Satış Desteği Yiğit Külahdaş
905327704623
Bizi Arayın 0532 770 46 23
Merhaba! sizin için ne yapabilirim ?
×
Canlı Whatsapp Destek

Wordpress Şifre Oluşturucu

Wordpress Şifre Oluşturucu Nedir ?

Wordpress Şifre oluşturucu, girmiş olduğunuz şifre wordpress hash formatında çıktı olarak çıkarır. Bu sayede Otomatik olarak Wordpress yönetim panelinden değiştiremediğiniz şifrelerini Mysql veri tabanında değiştirebilirsiniz.

Adım 1 : İlk olarak wordpress şifre oluşturucu aracımızdan değiştirmek istediğiniz şifreyi girin.

Adım 2 : Hash formatında wordpress şifrenizi kopyalayıp mysql veritabanına girerek wp_users tablosunda bulunan yöneticiye ait şifrenizi girebilirsiniz.

WordPress şifremi nasıl değiştirebilirim?

Parolanızı unuttuysanız, yeni bir parola oluşturmak için her zaman 'Parolanızı mı unuttunuz?' seçeneğini kullanabilirsiniz. Yalnızca hesabın e-posta adresine artık erişiminiz yoksa veya işlev bir hata veya güncel olmayan bir eklenti nedeniyle çalışmıyorsa zorlaşır.

Burada yardım etmenin tek yolu genellikle veri tabanıdır. WordPress, güvenlik nedeniyle şifreleri veritabanında şifrelenmiş biçimde saklar. Bu nedenle, bunları basitçe okumak veya değiştirmek mümkün değildir. İlk olarak, WordPress hash algoritmasını kullanarak şifreyi şifrelemeniz gerekir.

Bir geliştirici değilseniz bu elbette o kadar kolay değil. Bu nedenle, sizin için çevrimiçi bir WordPress şifre karma oluşturucu oluşturduk.

Yukarıda gösterilen metin alanına istediğiniz şifreyi girmeniz yeterlidir; çevrimiçi oluşturucumuz şifrelemeyi yapacaktır. Daha sonra tek yapmanız gereken şifreyi veri tabanınıza yapıştırmak.

Her şeyi sizin için kolaylaştırmak için iki SQL ifadesi oluşturduk. Yer tutucuları değiştirin ve ardından bunları PhpMyAdmin SQL giriş alanınıza ekleyin.

Uyarı: SQL deyimleri için “wp_” ön ekini kullandık. Kurulum sırasında farklı bir tane girdiyseniz, değiştirmeniz gerekecektir.

Ne yapacağımı bilmiyorum, bana yardım edebilir misin?

Evet, takılırsanız veya sadece güvenli tarafta olmak istiyorsanız, bizden istediğiniz zaman şifrenizi oluşturmamızı isteyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmenin en iyi yolu e-posta veya iletişim formudur.