Çevrimiçi!

Müsait olan en yakın birimle sohbete başlamak için lütfen aşağıdaki online satış temsilcilerine bağlanın

Satış Desteği Yiğit Külahdaş
905327704623
Bizi Arayın 0532 770 46 23
Merhaba! sizin için ne yapabilirim ?
×
Canlı Whatsapp Destek

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi ile Markanız Öne Çıksın!

Markanıza yeni müşteriler kazandırmak ve marka bilinirliğinizi arttırma yönündeki yapacağımız çalışmalar ile Görsel tasarımlar, metin yazarlığı, paylaşım zamanlaması, paylaşımın verdiği mesaj ve geri dönüşün takip edilip değerlendirilmesi hayati öneme sahiptir. Sosyal Medya Yönetimindeki temel amacımız; marka, ürün veya hizmetin farkındalığını artırmak için, belirlenen zaman aralıklarıyla paylaşımlar yaparak hesaplarınızı güncel tutmaktır.
Sosyal Medya İçerikleri

Sosyal Medya İçerikleri

  • Facebook ve Instagram gibi Sosyal Paylaşım Sitelerinde içerik trafiğinizi kısa sürede artırabiliriz. Uzman ekibimiz, markanız için en uygun sosyal medya platformunu ve içerikleri belirleyip çalışmalara başlamak için hazır.
  • Firmanızın Marka İtibarını ve Değerini izlemenize ve geliştirmenize yardımcı olabilir, kullanıcıların markanızı nasıl algıladıklarını öğrenebiliriz.
izmir sosyal medya yönetim hizmeti
Arama Sonuçlarında Üst Sıralarda
Mudiweb Türkçe Yönetim Panelli Websitesi

Arama Sonuçlarında Üst Sıralarda

İnternet kullanıcılarına yapılan anketlere ve araştırmalara göre kullanıcıların %87si arama motoru sonuçlarının sadece ilk sayfasını incelemektedir. Google reklamları ile arama sonuçlarında ilk sayfada olmak rakiplerinize göre çok büyük bir avantaj sağlar.