Çevrimiçi!

Müsait olan en yakın birimle sohbete başlamak için lütfen aşağıdaki online satış temsilcilerine bağlanın

Satış Desteği Yiğit Külahdaş
905327704623
Bizi Arayın 0532 770 46 23
Merhaba! sizin için ne yapabilirim ?
×
Canlı Whatsapp Destek

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2012 Yılından Bu Yana Çözüm Ortağınız

2012 yılından bu yana 100'den fazla farklı sektörde başarılara imza atan profesyonel kadromuzla Mudi Web Tasarım ve Yazılım Atolyesi olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uygun ve kişiye özel paket seçenekleri ile hızlı ve mobil uyumlu mimari tasarımlar üreterek müşterilerimizin ihtiyacına özel Dijital Pazarlama, Özel Yazılım çözümleri üretiyoruz.

Mudiweb Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesinde hizmet vermeye devam ediyor.

Misyonumuz

İhtiyacı olan işletmelere; ticari hayatlarındaki etkinliklerini arttırmak, kitle iletişim araçlarını ve reklam fonksiyonlarını kullanarak markalaşma süreçlerinde bilgi iletişim teknolojileri alanında komple çözümler sunabilmek, bir defalık değil uzun süreli birlikte çalışabilmek...

Mudi Web Tasarım ve Yazılım Atolyesi izmir Mudi Web Tasarım ve Yazılım Atolyesi izmir
Mudi Web Tasarım ve Yazılım Atolyesi izmir
Serüvenimiz

Serüvenimiz

2012 yılında mudiweb, avukat websitesi ile başlayan serüvenimizi yıllar geçtikçe bilişime dair kurslar vererek, 100’den fazla şirketle çözüm ortağı şeklinde çalışarak, web tasarımına ilgi duyan öğrencilerimizle aktiviteler yaparak günümüze kadar devam ettirdik.

Her daim başarıyı esas alarak 2018 yılında kurduğumuz mudiart ve 2019 yılında kurulan mudiders ile beraber grup şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerledik.

Serüvenimizde, profesyonel kadromuz ve genç fikirler beraberliğinde şirketler ile çözüm ortağı olmaktan, gençlerimizin geleceklerine ışık tutmaktan gurur duyuyoruz ve ‘her zaman daha iyisi vardır’ sözündeki daha iyisi olmak için çalışıyoruz.

Çözüm Ortaklarımız
matematik ve teknoloji topluluğu
mudiweb türkiye bilişim derneği çözüm ortağı
mudiart e ticaret paketi
mudiart e web tasarim paketi
web tasarim paketi fiyatları
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
ulukent akd kidstasarim paketi
web tasarim paketi fiyatları
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
ulukent akd kidstasarim paketi
web tasarim paketi fiyatları
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
ulukent akd kidstasarim paketi
web tasarim paketi fiyatları
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım
web tasarim izmir sağlık doktor web tasarım

2012. Mudiweb İzmir Web Tasarım Şirleti Açıldı

Mudiweb, 2012 yılında, özel olarak geliştirdiği admin panelli avukat, doktor ve kurumsal websitesi tasarımlarıyla başladı. Türkiye’nin farklı şehirlerine 100’den fazla kurumsal web tasarım paketleri ve kişiye özel yazılım çözümleri hizmeti verdi.

2014 - 2020. Mathtech Topluluğu Gönüllü Eğitimler

Ekibimiz ile kurmuş olduğumuz mattech klubü ile yazılıma ilgi duyan öğrencilerimize gönüllü olarak websitesi tasarımı, yazılım dilleri olmak üzere birçok bilişim alanında eğitimler vermeye devam ediyoruz. Genç ve parlak fikirli öğrencilerimizin geleceklerine son derece önem vererek, onları kararlı ve başarılı birer bireyler olarak yetiştirmeye devam ediyoruz.

2016 - 2020. Türkiye Bilişim Derneği

Türkiye Bilişim Derneği ile beraber robotik kodlama,sosyal medya tasarımları yaparak bilişim konusunda eğitmen olmak isteyen üyelerimizi himayemizde eğitiyoruz. GBYF(Genç Beyinler Yeni Fikirler) ile yapmış olduğumuz websitesi ile başlayan yolculuğumuza fotomaraton koordinatörlüğünü üstlenerek sayısız ödüllere ve başarılara imza attık.

2017 - 2020. Hazır Web Tasarım Paketleri

Avukatlık websitesi ile başladığımız yolculuğumuza mühendis,doktor,öğretmen başta olmak üzere birçok farklı kurumsal sektörde websitesi tasarımı ve satışına başladık. Oluşturduğumuz hazır şablonlar veya isteğe göre özel tasarımlar ile tüm iş sektörlerine hizmet vermeye devam ediyoruz.

2018-2020. Mudidesign Dijital Pazarlama Ağı

Grup şirketi olma yolunda kurduğumuz mudiart ile websitelerimizde gösterdiğimiz hassasiyetimizi esas alarak tasarımlarımızı kişiye özel kupa bardaklara ve baskı tshirtlerimize de yansıttık. Mesleki tasarımlar, sevgili tasarımları başta olmak üzere müşterilerimizin isteğine bağlı olarak yapmış olduğumuz işimizi teşekkür ve güzel mesajlarla devam ettiriyoruz.

2019-2020. Mudiders Eğitimleri Başladı

Yolculuğumuzda her zaman eğitimin öneminin farkında olduğumuz için 2019 yılında mudiders adı altında bir eğitim kurumu kurduk. Online olarak yaptığımız ders videoları ve çok uygun fiyatlarla her seviyedeki öğrenciye ders vermeye başladık.

Takımımız

Mudiweb Ceo Yiğit Külahdaş

Yiğit Külahdaş

Full Stack Web Developer
Mudiweb 3D Artist Emir Külahdaş

Emir Külahdaş

3D Artist
0
YILLIK DENEYİM
0
MÜŞTERİ
0
PROJE
0
SEKTOR

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

eğitim web sitesi izmir
Anaokulumuzu ön plana çıkarabilecek, küçük yaş grubumuzun ilgisini çekecek ve göze hitap edecek bir web sitesi istiyorduk. Amerikan Kültür Okulları'nı çok daha ileriye taşımak adına mudiweb sitesi bizlere bir web sitesi hazırladı ve bizlere sunduğu %100 seo uyumu hizmeti sayesinde müşterilerimizin Google Arama motoru sonuçlarında ilk karşılarına çıkan şirket biziz. Mudiweb yazılım şirketine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Amerikan Kültür Kids

blog web tasarım paketi izmir
Biz web sitemizi tasarlama konusunda pimpirikli bir yapımız olması sebebiyle yazılımını yapacak, işini seven ve alanında iyi bir web sitesi yazılımcısına ihtiyaç duymuştuk, bu vesile ile kendileri ile çalıştık. Sitemizin yazılımını ve kurulumunu yaptıkları gibi, ara sıra yapmak istediğimiz değişiklikleri ekleyerek, çıkan problemleri de çözüme kavuşturdular. Alanında ilgili ve özveriyle çalışan samimi bir prensipleri var. Güvenilir olmaları ayrı bir tercih sebebi. Tavsiye ederiz.

Aylin & Yavuz Ali

konferans web paketi izmir
Türkiye Bilişim Derneği adına oluşturduğumuz GBYF(Genç Beyinler Yeni Fikirler) projesi için her daim yanımızda olan mudiweb, web sitemizin Web tasarımıyla ilgilendi ve sosyal medyamızın yönetimini alarak asıl amacımız olan bilişim ile ilgilenen parlak gençlerimize ulaşmamızda bizlere yardımcı oldu. Hazırladıkları ilgi çekici postlar sayesinde ve üstlendiği medya koordinatörlüğüyle beraber bilişim konusunda gençlerimize daha kolay bir şekilde ulaşmaktan ve onlara ilham olmaktan gurur duyuyoruz.

Alev Gürtunca

web tasarım hizmeti
Firmamızın İnternet satışını uzun zamandır düşünüyorduk ancak aklımızda çok fazla soru işaretleri vardı. Mudiweb sayesinde E-Ticarete giriş yaptık ve satışlarımızda ani bir yükselme oldu. Zamanla satışlarımıza yetişemedik ve atolyemizi büyütme kararı aldık. Markalaşma yönünde büyük adımlarımızı atmamızdaki en büyük yardımcımız mudiwebe minnettarız.

Rana K.

emlak web sitesi paketi
Markamızı daha ileriye taşıyabilmek adına web sitesine ihtiyacımız vardı ve web sitesinin uygun fiyatlı özel tasarım olmasını istiyorduk. Mudiweb bize bu konuda yardımcı olarak markamıza özel bir Web sitesi tasarladı ve verdiği Google reklamları sayesinde ismimizi geniş kitlelere duyurmamıza olanak sağladı. Şimdi ise emlak sektöründe Google Arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer alıyoruz. İşinin hakkını veren mudiwebe teşekkür ederiz.

Uğur S.