Websiteleri için kullanılan meta etiketleri dizin sayfanızın kaynağının HTML'sine "kopyalayıp yapıştırın". Oluşturulan meta etiketleri web tasarımların seo optimizasyonu açısından oldukça önemlidir.

Meta Etiketler Nedir?

Meta etiketler, web siteniz hakkında diğer açıklama türleri gibi meta veriler sağlayan HTML etiketi türüdür. Bu Meta etiketler, dizine yardımcı olmak ve sorgu öğelerinde web siteniz ile alakalı bilgiler vermek için web tarayıcıları ve seo arama motorları aracılığıyla kullanılır.

Meta Tagler herhangi bir web sitesi sayfasının HTML etiketinde gösterilen ve arama motorlarına bu sayfaların anahtar kelimelerinin ne olduğunu bildiren türden etiketlerdir. Meta etiketler, örneğin canlı sayfanın kendisi yerine web sitenizin sayfanızın kaynak kodunda göründükleri için genel anahtar kelimelerden tanınır.

Ücretsiz Meta Etiket Oluşturucumuz, XHTML'nin başlık kısmında ve HTML belgelerinde gösterilen sloganlar veya etiketler veya örtülü içerik olan Meta Etiketleri oluşturmada hayati bir etkiye sahiptir. Web dizinleri, bu Meta Etiketleri anahtar kelimeler ve istenen açıklamalar temelinde arama motorları için kullanır. İyi bir etiket ve Meta Etiketler, bazı web arama araçlarının sizi listelemesi için çok önemlidir.

Neden Meta Etiket Oluşturucu Aracımızı Kullanmalısınız?

Meta etiket oluşturucu aracını çevrimiçi olarak da arayabilirsiniz. Meta anahtar kelime oluşturucumuz, Meta anahtar kelime etiketleri oluşturmak için meta etiket oluşturucumuzu kullanarak web siteniz için genel seo Meta etiketler oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Meta Etiket Oluşturucu Nasıl Kullanılır?

Meta Etiketler oluşturucu aracımızı nasıl kullanabileceğinize bir bakalım. Meta Tag Etiketleri oluşturma adımları aşağıdadır:

  • Web sitenizin başlığını yazın sağlayın.
  • Web sitenizi bazı kelimelerle kısaca tanımlayın.
  • Web sitelerinin gerekli anahtar kelimelerini girin. Her anahtar kelime virgülle ayrılmalıdır.
  • “Meta Tag Oluştur” yazan butona tıklayın

SEO Meta Etiket oluşturucumuzu kullanarak, yalnızca web sitenizin tanımasına yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda internet arama sıralamanıza da yardımcı olacak SEO duyarlı meta etiketler oluşturabilirsiniz.