Karabük web tasarım firması olarak, 10 yıldan beri Karabük bölgesine mobil uyumlu Karabük kurumsal firma web tasarım hizmeti vermekteyiz. Diğer birçok websitesi dijitalleşme alanında var olan web sitelerinden (Karabük şirket web tasarımı, blog tasarımı, e ticaret vs) farklı olarak kurumsal web siteleri tasarım, içerik ve verdiği mesaj açısından farklılıklar göstermektedir. Bir e ticaret sitesinde olması gereken, müşteriyi tetikleyici unsurlar kurumsal firmaların web sitelerinde olmadığı gibi yine bir marka için oluşturulan web sitesinde ön plana çıkartılmak istenen ürünün kurumsal web sitelerindeki kullanımı aynı şekilde yer almaz. Esasen Karabük kurumsal web sitesini geniş bir yelpazede ele almak gerekir. Karabük Kurumsal web sitesi dendiğinde akla yalnızca bir şirket ya da kurum gelmemeli aynı zamanda belli bir duruşu ve çizgisi olan okul, devlet ve kamu kurumu gibi birçok alandaki web sitelerini de bu kategoriye koymak gerekir.

Karabük Mudiweb web tasarım firması olarak firmalarınıza özel kurumsal, mobil uyumlu web tasarımlar üretiyoruz. Google işletme kaydınızı oluşturuyor ve sitenize canlı whatsapp destek butonu, arama butonu ekliyoruz. Ayrıca sektörünüze özel belirlediğimiz 3 anahtar kelime ile ilgili google seo arama motoru optimizasyonu hizmetini ve altyapısını ücretsiz olarak sunuyoruz.

Neden Web Sitesine İhtiyacım Var?

Dijitalleşen Dünya, Karabük ilinde bulunan firmaların satış, pazarlama alanında ürün ve hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırması gerekliliğini kılıyor. Türkiye Bilişim Derneği’nin düzenlediği bir çok konferanslarda Dijitalleşen Firmalar ana konusuna yer veriyor.Lokal satış yerine global çözümler üretme ihtiyacı duyan bir çok firmanın ilk olarak kimliklerini tanıttığı bir web sitesine ihtiyacı vardır.Firmaların Web sitelerini oluştururken kullanımı basit, potansiyel müşterilerin rahatlıkla anlayabildiği sade bir arayüze ihtiyaçları vardır.

Karabük ve çevresine web tasarım hizmeti veren Mudiweb ekibi olarak Karabük şehrinde bulunan firmanıza yapıcı, içerik odaklı, estetik, web tasarımları üreterek tüm Türkiye’de firmanızın markalaşma sürecine destek veren gelişime ve fikirlere açık bir ekibiz

Karabük 2024 Web Tasarım Fiyatları

Web Paket Adı Fiyat Özellikler
SÜPER EKONOMİK WEBSİTESİ 999 TL 10 Sayfa + Panel + Temel SEO + SSL
KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ 2499 TL 30 Sayfa + Panel + Kurumsal SEO + SSL + Kurumsal E-postalar
ÖZEL TASARIM WEB SİTESİ 3499 TL 50 Sayfa + Panel + Gelişmiş SEO + SSL + Kurumsal E-postalar

Karabük İlinde Hizmet Verdiğimiz İlçeler:

Eflani Web Tasarım, Eskipazar Web Tasarım, Merkez Web Tasarım, Ovacık Web Tasarım, Safranbolu Web Tasarım, Yenice Web Tasarım,

Karabük Kurumsal Web Tasarım, fonksiyon, içerik ve yazılım

Web sitesine giren kullanıcıyı çok kısa bir sürede erişmek istediği bilgiye rahatça ulaştırabilecek bir navigasyona sahip web tasarımı karşılamalıdır.

Web sitesi ana sayfa tasarımında nasıl bir duruş sergiliyorsa tüm diğer alt sayfalarda da bu duruşunu tutarlı bir şekilde korumalı ve kullanıcıların kafasını karıştırmamalıdır. Bu sayede ziyaretçi ana sayfada gördüğü bir linke diğer sayfalarda da rahatlıkla ulaşabilir ve işini kolaylaştırır.

Bu yalnızca navigasyonla değil o firmanın kurumsal tüm öğelerinde olduğu gibi web sitesinde de olmalı ve rengi, stili ve dokusuyla kullanıcıyı yormayan bir tarzda düzenlenmelidir. Ulaştığı sayfada ise menü isminin yer aldığı içerikle kullanıcı doğru yönlendirilmeli ve tatmin edici bir içerikle ziyaretçiye istediği bilgiye ulaşması sağlanmalıdır. Tabi en önemlisi de bu şartların hepsi yerli yerinde olsa bile hızlı çalışmayan ve sorun çıkartan bir site yazılım açısından sınıfta kalması diğer tüm unsurları gölgede bırakabilir.

Profesyonel Karabük Web Tasarım Fiyatları

Özgün Profesyonel Karabük web tasarımlar oluşturuken müşteri odaklı bir tasarım oluşturmalısınız.

Eğer sektörünüz müşteriniz ile sürekli iletişim halindeyse Karabük kurumsal web tasarım paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal web paketleri Anasayfa, Hakkında, Hizmetler, Referanslar, İletişim modülü ile donatılmış profesyonel mobil uyumlu responsive alt yapılı, hızlı iletişim ve whatsapp canlı destek butonlarını barındırır.

Ortalama Kurumsal bir web paketinin fiyat aralığı, 699 TL - 4999 TL arasında olacaktır.

Karabük Web Site Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Şehrin Yapısı:

Kentteki web site talepleri yani aslında İstanbul,Ankara ve İzmir’deki potansiyelin ne olduğu ile ilgilidir. Potansiyelin yüksek ya da düşük olması fiyatı etkileyecektir. İstanbul’un yoğun nüfusu; Ankara’nın bürokratik bir kent oluşu ya da İzmir’in turizm ile iç içe olması web siteye olan ihtiyaçları arttırır. Bu artış Karabük web site fiyatlarını da etkilemektedir

Müşteri Talepleri:

Müşteri talepleri doğrultusunda nasıl bir web site yapılacağı da belirlenebilir. Bu noktada tamamen özgün niteliklere sahip bir web site tasarımı da gerçekleştirilebilir. Diğer yandan hazır taslaklarla web site tasarımı da yapılabilir. Web sitenin özgün mü yoksa hazır taslakla mı oluşturulacağına müşteri karar verebilir. Ancak bu karar fiyatı direkt etkiler.

Rekabetin Etkisi:

Kentin aynı merkezlerinde toplanan ve aynı mesleği icra eden firmalar arasında sürekli ve aktif bir rekabet vardır. Bu rekabetin varlığı fiyatı da etkileyebilmektedir. Rekabet arttıkça fiyat düşecek; rekabet azaldıkça ise fiyatlar daha yüksek seyredecektir. Bu açıdan bakıldığında İstanbul’da yüksek rekabet ortamı fiyatları da büyük ölçüde etkilemiştir.İzmir ve Ankara gibi kentlerde de rekabet etkili olabilmektedir.