Kemalpaşa web tasarım ve yazılım firması olarak, 8 yıldan beri Kemalpaşa ilçesine mobil uyumlu izmir kemalpaşa kurumsal firma web tasarım hizmeti vermekteyiz. Diğer birçok websitesi dijitalleşme alanında var olan web sitelerinden (Kemalpaşa şirket web tasarımı, blog tasarımı, e ticaret vs) farklı olarak kurumsal web siteleri tasarım, içerik ve verdiği mesaj açısından farklılıklar göstermektedir. Bir e ticaret sitesinde olması gereken, müşteriyi tetikleyici unsurlar kurumsal firmaların web sitelerinde olmadığı gibi yine bir marka için oluşturulan web sitesinde ön plana çıkartılmak istenen ürünün kurumsal web sitelerindeki kullanımı aynı şekilde yer almaz. Esasen Kemalpaşa kurumsal web sitesini geniş bir yelpazede ele almak gerekir. Kemalpaşa Kurumsal web sitesi dendiğinde akla yalnızca bir şirket ya da kurum gelmemeli aynı zamanda belli bir duruşu ve çizgisi olan okul, devlet ve kamu kurumu gibi birçok alandaki web sitelerini de bu kategoriye koymak gerekir.


Kemalpaşa kurumsal web sitesi tasarımı, kurumsal kimliğin bir parçası olarak o kurum ya da şirketin kurum içi ve kurum dışı duruşunu, çizgisini ve kendini ifade etme biçimini yansıtmalıdır.

 

Kemalpaşa mudiweb yazılım ve web tasarım firması olarak firmalarınıza özel kurumsal, mobil uyumlu web tasarımlar üretiyoruz. Google işletme kaydınızı oluşturuyor ve sitenize canlı whatsapp destek butonu, arama butonu ekliyoruz. Ayrıca sektörünüze özel belirlediğimiz 3 anahtar kelime ile ilgili google seo arama motoru optimizasyonu hizmetini ve altyapısını ücretsiz olarak sunuyoruz.

 

Kemalpaşa Web Tasarım Fiyatlarımız için detaylı bilgi için bizi arayınız

 

Verdiğimiz Diğer Hizmetler:

 

·       Kemalpaşa Google Reklamları

·       Kemalpaşa Sosyal Medya Yönetimi

·       Kemalpaşa Kurumsal Kimlik & Baskı Hizmeti

 

Neden Web Sitesine İhtiyacım Var?

 

Dijitalleşen Dünya, Kemalpaşa'da bulunan firmaların satış, pazarlama alanında ürün ve hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırması gerekliliğini kılıyor. Türkiye Bilişim Derneği’nin düzenlediği bir çok konferanslarda Dijitalleşen Firmalar ana konusuna yer veriyor.Lokal satış yerine global çözümler üretme ihtiyacı duyan bir çok firmanın ilk olarak kimliklerini tanıttığı bir web sitesine ihtiyacı vardır.Firmaların Web sitelerini oluştururken kullanımı basit, potansiyel müşterilerin rahatlıkla anlayabildiği sade bir arayüze ihtiyaçları vardır.

 

Kemalpaşa ve çevresine web tasarım hizmeti veren Mudiweb ekibi olarak Kemalpaşa'de bulunan firmanıza yapıcı, içerik odaklı, estetik, web tasarımları üreterek tüm Türkiye’de firmanızın markalaşma sürecine destek

veren gelişime ve fikirlere açık bir ekibiz.

Doğru şekilde oluşturulan kurumsal web tasarımları, sürekli içeriklerin ve güncellemelerin yapılmasıyla beraber 3-6 arasında, firmaların potansiyel müşterilerini %80 oranında yükselttiği analiz edilmiştir.

Mudi Web Tasarım ve Yazılım Atolyesi olarak firmaların web tasarımlarını yapıyoruz ve 3 aylık içerik, anahtar kelime analizi, arama motoru optimizasyonlarını yaparak web sitesinin işlevsel olarak kullanılmasını sağlıyoruz

Müşteri odaklı çalışıyoruz.

Web sitelerinizi oluştururken Pagespeed insight değerlerinde %90-%100 oranında hızlı açılmasına ve %100 mobil uyumlu bir web sitesi olmasına önem veriyoruz.

 

Kemalpaşa Kurumsal web tasarımda hazırlıklar ve dikkat edilmesi gerekenler?

 

Kurumsal web sitelerini kurumsal kimliklerden ayrı tutmak mümkün değildir. Aynı logo, kartvizit ve diğer kurumsal kimlik öğelerinden farksız olarak kurumsal web siteleri de o firmanın kurum içi ve kurum dışı duruşu ve çizgisini oluşturmalıdır. Kurumsal web sitesinin tasarımına başlanmadan önce firma tam olarak tanınmalı ve nasıl bir duruşu olduğu iyice öğrenilmeden işe başlanmamalıdır. Daha önce yapılmış olan bütün tasarım öğeleri incelenip yuvarlak hatlara sahip bir tasarım mı keskin hatlara sahip bir tasarım mı olduğu anlaşılmalı ve çalışmaya daha fazla ilerlemeden bu noktaların netlik kazanması gerekmektedir. Yapılan bu ön araştırma ve hazırlıklar firmanın doğru olarak anlaşılmasını sağladığı gibi müşterilerinizin de yapılan çalışma ve araştırmalarınızı görmesini ve iş takibini yaptığınızı bilmeleri açısından önemlidir. Hazırlıklar yapılan çalışmaların onaylanmasını hızlandırdığı gibi revizyon sayısını da önemli ölçüde azaltır.

 

Kemalpaşa Kurumsal Web Tasarım, fonksiyon, içerik ve yazılım

 

Web sitesine giren kullanıcıyı çok kısa bir sürede erişmek istediği bilgiye rahatça ulaştırabilecek bir navigasyona sahip web tasarımı karşılamalıdır.

Web sitesi ana sayfa tasarımında nasıl bir duruş sergiliyorsa tüm diğer alt sayfalarda da bu duruşunu tutarlı bir şekilde korumalı ve kullanıcıların kafasını karıştırmamalıdır. Bu sayede ziyaretçi ana sayfada gördüğü bir linke diğer sayfalarda da rahatlıkla ulaşabilir ve işini kolaylaştırır. 

Bu yalnızca navigasyonla değil o firmanın kurumsal tüm öğelerinde olduğu gibi web sitesinde de olmalı ve rengi, stili ve dokusuyla kullanıcıyı yormayan bir tarzda düzenlenmelidir. Ulaştığı sayfada ise menü isminin yer aldığı içerikle kullanıcı doğru yönlendirilmeli ve tatmin edici bir içerikle ziyaretçiye istediği bilgiye ulaşması sağlanmalıdır. Tabi en önemlisi de bu şartların hepsi yerli yerinde olsa bile hızlı çalışmayan ve sorun çıkartan bir site yazılım açısından sınıfta kalması diğer tüm unsurları gölgede bırakabilir.


Kemalpaşa Web Tasarım | İzmir Web Tasarım | Tel: 0532 770 4623 Güncel Fiyatları

Site Fiyat Özellikler
SÜPER EKONOMİK 599 TL 10 Sayfa + Panel + Hosting + Temel SEO + SSL
KURUMSAL ŞİRKET 999 TL 30 Sayfa + Panel + Kurumsal Hosting + Kurumsal SEO + SSL + Kurumsal E-postalar
ÖZEL TASARIM WEB SİTESİ 1499 TL 50 Sayfa + Panel + Gelişmiş Hosting + Gelişmiş SEO + SSL + Kurumsal E-postalar + Ürün Modülü + Google Translate